CHARAKTERISTIKA
Seznamte se - Norton Atlas!

 

Model Atlas představuje řadový dvouválcový motor o objemu 650ccm s výkonem 84 koní. Motor 650 je odvozen od mocného motoru Norton V4 1200ccm. Atlas je navržen a vyroben jako užitečný scrambler, ale zároveň i jako praktický motocykl pro každý den. Stejně jako všechny motocykly Norton je Atlas ručně vyráběn v Británii v továrně v Donington Hall.

Atlas Ranger

 

Model Ranger byl navržen, vyvinut a vyroben v továrně Nortonu v Donington Hall. Představuje řadový dvouválec o objemu 650ccm s úhlem zapalování po 270° a řetězem ovládaný dvou ventilový rozvod s výkonem 84 koní. Díky sedlu ve výšce 867 mm nad zemí a 19” přednímu kolu se Ranger může pochlubit skvělým výkonem mimo silnici, kombinovanou s účelnou jízdou na ní. Motocykl je také vybaven nově navrženým podvozkem, doplněným o světoznámé brzdy Brembo se systémem ABS. Robusní styl s ochrannou mřížkou světla a řidítky zpevněné hrazdou vytváří stylový a odolný stroj. Vepředu najdete 19” drátěné kolo s brzdami Brembo, ABS, tlumiči Roadholder, pneumatikami Avon Trekrider. Pevné ozubené stupačky s ochranným krytem motoru, chránící krásný 650 motor. Kryt výfuku z leštěného hliníku společně se sedlem s panely z Alacantry s kontrastním prošíváním a vyšitým logem Norton.

 
SPECIFIKACE
 
GALERIE
 
OBJEDNÁVKA
Objednejte nezávazně Atlas Ranger!

 

Zaujal vás nový Norton Atlas Ranger? Rádi byste si motocykl vyzkoušeli, případně získali další informace?

Rádi byste se dozvěděli více o podmínkách nákupu Rangera? Máte o nabízený motocykl zájem a rádi byste učinili nezávaznou objednávku?

Napište nám a my se s vámi spojíme!

Pokud se s námi chcete spojit telefonicky či jinak, využijte naše kontakty.

  • Norton motorcycles on Facebook
  • Norton motorcycles on Twitter
  • youtube channel mr43
  • Norton motorcycles on Pinterest
  • Norton motorcycles on Instagram