top of page
CHARAKTERISTIKA
CHARAKTERISTIKA
9048d561-2c34-494e-bb4e-e81f61b26a3b.png
Seznamte se - Norton Atlas!

 

Model Atlas představuje řadový dvouválcový motor o objemu 650ccm s výkonem 84 koní. Motor 650 je odvozen od mocného motoru Norton V4 1200ccm. Atlas je navržen a vyroben jako užitečný scrambler, ale zároveň i jako praktický motocykl pro každý den. Stejně jako všechny motocykly Norton je Atlas ručně vyráběn v Británii v továrně v Donington Hall.

Atlas Nomad

 

Model Nomad byl navržen, vyvinut a vyroben na pozemcích Nortonu v Donington Hall. Představuje řadový dvouválec o objemu 650ccm s úhlem zapalování po 270° a řetězem ovládaný dvou ventilový rozvod s výkonem 84 koní. Díky sedlu ve výšce 824 mm nad zemí a 18” přednímu kolu Vám dává opravdu skvělý zážitek z jízdy po silnici a zároveň dobré vlastnosti pro občasný výlet mimo asfalt. Motocykl je také vybaven nově navrženým podvozkem, doplněným o světoznámé brzdy Brembo se systémem ABS. Sedlo modelu Nomad představuje panely z Alcantary s kontrastním prošíváním. Vepředu najdete 18” drátěné kolo s brzdami Brembo, ABS, tlumiči Roadholder, pneumatikami Avon Trekrider a blatník z leštěného hliníku. Robusní, praktický styl s hladkou línií od sedla přes nádrž, pro pohodlí a kontrolu na silnici i mimo ní. Nádherný styl společně s praktickou výbavou dělá z Nomada účelný stroj.

c9f3c8c3-0b1d-430d-88a3-073daa6ebe26.png
SPECIFIKACE
SPECIFIKACE
GALERIE
GALERIE
OBJEDNÁVKA
OBJEDNÁVKA
Objednejte nezávazně Atlas Nomad!

 

Zaujal vás nový Norton Atlas Nomad? Rádi byste si motocykl vyzkoušeli, případně získali další informace?

Rádi byste se dozvěděli více o podmínkách nákupu Nomáda? Máte o nabízený motocykl zájem a rádi byste učinili nezávaznou objednávku?

Napište nám a my se s vámi spojíme!

Pokud se s námi chcete spojit telefonicky či jinak, využijte naše kontakty.

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page