CHARAKTERISTIKA
Seznamte se - Norton Atlas!

 

Model Atlas představuje řadový dvouválcový motor o objemu 650ccm s výkonem 84 koní. Motor 650 je odvozen od mocného motoru Norton V4 1200ccm. Atlas je navržen a vyroben jako užitečný scrambler, ale zároveň i jako praktický motocykl pro každý den. Stejně jako všechny motocykly Norton je Atlas ručně vyráběn v Británii v továrně v Donington Hall.

Atlas Nomad

 

Model Nomad byl navržen, vyvinut a vyroben na pozemcích Nortonu v Donington Hall. Představuje řadový dvouválec o objemu 650ccm s úhlem zapalování po 270° a řetězem ovládaný dvou ventilový rozvod s výkonem 84 koní. Díky sedlu ve výšce 824 mm nad zemí a 18” přednímu kolu Vám dává opravdu skvělý zážitek z jízdy po silnici a zároveň dobré vlastnosti pro občasný výlet mimo asfalt. Motocykl je také vybaven nově navrženým podvozkem, doplněným o světoznámé brzdy Brembo se systémem ABS. Sedlo modelu Nomad představuje panely z Alcantary s kontrastním prošíváním. Vepředu najdete 18” drátěné kolo s brzdami Brembo, ABS, tlumiči Roadholder, pneumatikami Avon Trekrider a blatník z leštěného hliníku. Robusní, praktický styl s hladkou línií od sedla přes nádrž, pro pohodlí a kontrolu na silnici i mimo ní. Nádherný styl společně s praktickou výbavou dělá z Nomada účelný stroj.

 
SPECIFIKACE
 
GALERIE
 
OBJEDNÁVKA
Objednejte nezávazně Atlas Nomad!

 

Zaujal vás nový Norton Atlas Nomad? Rádi byste si motocykl vyzkoušeli, případně získali další informace?

Rádi byste se dozvěděli více o podmínkách nákupu Nomáda? Máte o nabízený motocykl zájem a rádi byste učinili nezávaznou objednávku?

Napište nám a my se s vámi spojíme!

Pokud se s námi chcete spojit telefonicky či jinak, využijte naše kontakty.

  • Norton motorcycles on Facebook
  • Norton motorcycles on Twitter
  • youtube channel mr43
  • Norton motorcycles on Pinterest
  • Norton motorcycles on Instagram